Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor s Williamem Tompkinsem na rádiu Rense (1)

William Tompkins

Jeff Rense: Nuže. Je opět pondělí. A dnes večer je zde náš i váš pozoruhodný přítel. Jmenuje se William Tompkins, inženýr a konstruktér kosmických lodí. Bill zde již byl několikrát hostem.

A pokud se podíváte na pravou stranu naší stránky Rense.com, najdete celou sekci o Billovi Tompkinsovi a našich dřívějších konverzacích. Dneska přibude další.

Je to téměř vždy o námořnictvu - americkém námořnictvu. Americké námořnictvo ve vesmíru. Americké námořnictvo je všude.

Dobrý den, Bille, vítejte zpátky. Jak se máte?

William Tompkins: Mám se skvěle. Těším se na program. Myslím, že je tu jedna opravdu důležitá věc... musíme to řešit. Musíme se o to pokusit.

Jeff: Jasně. Jděte na to!

Bill: Tento vesmír je velmi, velmi velké místo. Chápete?

Jeff: Jo.

Struktura Vesmíru

Bill: Venku existuje až 200 miliard galaxií. Nemluvili jsme o planetárních systémech, jako je sluneční soustava.

Jeff: Existují tam galaxie jako Mléčná dráha. Je jich 200 000 000 000. Nejméně.

Bill: Nejméně 200 miliard. A máme miliardy hvězd v naší vlastní galaxii, Mléčné dráze. Panebože.

Bylo nám nalháváno, jak jste již řekl, že ve vesmíru nejsou jiní lidé než my. Je to trochu naivní přístup.

Jeff: To je prostě směšné. Je naprosto absurdní říkat něco tak hloupého. Dobrý bože!

Bill: 200 miliard galaxií, všechny s miliardami hvězd. Páni! A tyto hvězdy... Většina z těchto hvězd má planety...

Jeff: Jo.

Bill: ...podobně jako naše malá Sluneční soustava.

Jeff: Jasně.

Bill: Většina z nich má dvě hvězdy. Některé z nich mají dokonce tři hvězdy. To by bylo těžké místo k životu. Nevěděli byste, jestli je den nebo noc.

Jeff: Tři slunce.

Bill: Jo.

Jeff: To by bylo pěkně divoké! Už se dvěmi by to bylo náročné, ale se třemi? No teda. Páni!

Vesmír

Bill: Páni! Ale teď si jen pomyslete, že jsme součástí této situace a že lidé křižují, nejen galaxii Mléčnou dráhu, ale všechny tyto ostatní galaxie zřejmě již miliardy let.

A tak se jen dotkneme špičky ledovce, když mluvíme o tomto tématu.

Jeff: Ano.

Bill: Myslím, že lidé by si měli toto číslo zapsat a jednou za čas se na něj podívat, zastavit se a pomyslet na to, co nyní vizualizujeme. Můžeme jít do pouště. Můžeme jít ven z města a jen za pěkné jasné noci se podívat na oblohu. Můžeme vidět stovky tisíc hvězd. Pane Bože!

Víte, je to fantastické. Dokonce i astronomie je fantastická. A naše postavení v tomto je neuvěřitelně důležitější, než si možná myslíme. Ale právě teď se učíme, co se děje.

A myslím si, že čím více o tom můžeme diskutovat - celé toto téma, tím lépe na tom všichni budeme.

Nevím, o čem jste se chtěli dnes večer bavit, ale rád bych mluvil o samotné naší Galaxii.

Jeff: Oh, to je v pořádku.

Bill: A trochu i o tom, kde se v ní nacházíme. A o hypotetickém případu, kdy budete akceptovat, že v celé Galaxii jsou rozptýlení lidé, kteří ji brázdí v kosmických lodích.

Někteří z nich jsou vnoučata s babičkou a dědou ve výletní lodi na cestě po Galaxii, plavící se po Galaxii s míčem.

Ostatní sem přicházejí, dívají se na nás, nevěnují nám velkou pozornost a pokračují dál ve své plavbě.

Jeff: Takže cestovní ruch existuje na tom základě, jak ho popisujete. Často jsem se bavil tím vědomím, že lidé, kteří sem přijdou jako turisté, uvidí na této planetě docela show. Ha, ha.

Bill: Máte pravdu. Je to tak. A pak si myslím, že kdyby se mohli opravdu podívat na to, jak se občas navzájem škorpíme, mohli by se smát až do další části Galaxie.

Jeff: Jo. To s vámi souhlasím.

Bill: To by mohla být docela zábava.

Jeff: Znovu, kolik že je těch galaxií? Nyní mějte na paměti, když se podíváte na Mléčnou dráhu, přátelé, která se táhne od obzoru k obzoru, skupina těchto jasných koncentrovaných teček světla, to je naše 'malá' Galaxie, relativně řečeno. Ve skutečnosti je to obrovské místo.

Sluneční soustava v Galaxii

Kolik galaxií... řekněte jim znovu o kolika víme nebo předpokládáme, že jsou tam venku ve známém vesmíru.

Bill: Máme přes 200 miliard galaxií, všechny s miliardami hvězd. A myslím, že je opravdu důležité řešit, abychom se dostali z našeho každodenního shonu, do něhož jsme stále nuceni a zastavili se, a domníváme se, že nyní máme tuto příležitost, například připojit se k jiným nordickým lidem a letět ven do Galaxie s nimi.

Nemyslím teď na probíhající války a jejich špatné stránky, ale zastavte se a přemýšlejte o našich příležitostech, které jsou hned za rohem. Budeme moci sami létat s loděmi po galaxii. Prostě si myslím, že to není přehánění.

Jeff: Po naší Mléčné dráze. Nebylo by to úžasné, kdybychom si mohli proletět Mléčnou dráhu? Páni! A to se pravděpodobně děje, jak říká Bill, jinými inteligentními formami života v této galaxii právě teď.

Určitě by to vysvětlovalo některá obrovská plavidla, která jsme viděli v naší atmosféře nízko nad úrovní země - enormní, obrovská plavidla. Pomyslete na Světla z Phoenixu. Tato plavidla byla některá přes kilometr široká. Prostě obrovská. A mohly to být výletní lodě pro vše, co známe. Je to pravda a je úžasné o tom uvažovat. (Pozn. překladatele - zřejmě šlo o jedno pozemské tajné plavidlo).

Jsme drženi, Bille, v tak malém náprstku, v malém mentálním vězení, těmi co ovládají tuto planetu. Máme právo vědět o tom, co jsi právě zmínil. Máme prvořadé právo přemýšlet o absolutní enormitě 200 miliard galaxií, každá s miliardami hvězd, jako je naše vlastní Slunce. Nemyslíme na to. Nemluvíme o tom. Není nám o tom řečeno. Nejsme povzbuzováni, abychom o tom přemýšleli.

Jsme povzbuzováni, abychom se cítili podřízeni, uvězněni v zadlužení a pod velkým stresem v tomto malém mikrokosmu, který nazýváme planeta Země.

Bill: Krásné. Dobře řečeno. Opravdu. Je to ohromující. A ve skutečnosti to, do čeho směřujeme, není negativní, ale bude to hodně legrace. Budeš si užívat toho, co se bude dít.

Jeff: Jsem připraven.

Bill: Já jen...

Jeff: Jsem připraven jít.

Bill: Jsem připraven se zaregistrovat hned teď. Ha ha ha.

Jeff: Ha, ha, ha. No, Bille... Pokud to nevíte, Billu Tompkinsovi je 93 let a znovu dokazuje, to co vždycky říkám, že je to jen číslo. Pokud se o sebe staráte, pokud jíte správně a možná pokud máte takové kontakty, jaké má Bill, není důvod, abyste nemohli žít mnohem déle než průměrný člověk.

Dnes jsem něco viděl. Někdo zemřel, někdo povědomý, 52 let - nějaký televizní herec. No tak. To je krádež, podvod. Měli bychom jít snadno nad 80, 90 let a mít nad našimi schopnostmi plnou kontrolu a vy jste říkal, že by to mohlo být tak zábavné. Jdu udělat znamení na svůj trávník. "Jsem připraven! Přistaňte tady!".

Je mnoho lidí, kteří poslouchají a pravděpodobně říkají to samé. Bylo by úžasné dostat se z tohoto místa - změna v naší perspektivě a naše naděje a sny by byly okamžité.

A mnoho lidí, kontaktovaných, unesených, mělo tuto zkušenost, ať už k lepšímu nebo k horšímu. A tam venku jsou lidé, kteří právě teď poslouchají a znají pravdu.

Je to jako mít, co jsem dělal, co jsem měl... Říkám tomu zážitek po smrti, když si uvědomíte, že neexistuje smrt, když vystoupíte z této planety a uvědomíte si, že všude je život. Je to okamžitá změna, ze které už nikdy nemůžete ustoupit zpět.

Do toho, Bille.

Bill: No, opravdu s vámi musím stoprocentně souhlasit. A skutečnost, že se nacházíme v této křivce učení, která právě teď vystřeluje přímo nahoru přes grafy, jak jsme vystaveni realitě. Jsme... Učíme se, co jsme se měli naučit na univerzitě a ve školách, ale to se neučilo, protože tito lidé nás ovládali a dělali nám těžké časy.

Myslím, že je tu snaha, jak jsi řekl, pokusit se dostat z této atmosféry a na pozitivní stranu. Děje se spousta opravdu úžasných věcí a je tu snaha táhnout za jeden provaz.

Když mluvíme o galaxiích a mluvíme o počtu lidí nebo různých civilizacích, které by tam mohly být, musíme se skutečně podívat na naše příležitosti. A situace s některými mimozemšťany, kteří nám pomáhají, a nesnáším, když se v Douglasu v programu Apollo vrátím zpět jen k těm třem lidem, ale musím to nějak řešit, protože tito tři lidé, kteří nám pomáhali, byli nordičtí lidé (nordická mz rasa), v podstatě naši bratranci, pokud chcete pravdu. Pocházejí z jiné části ramene galaxie Mléčné dráhy, v níž se všichni nacházíme.

A mimochodem, my jsme požehnaně daleko.

Jeff: Jo.

Bill: Myslím tím naše umístění v této konkrétní galaxii jménem Mléčná dráha... Jsme na konci jednoho z ramen naší galaxie.

Jeff: Jo.

Bill: Nejsme poblíž galaktického jádra, v centru všeho dění.

Jeff: Ha, ha, ha.

Bill: Tak vidíte, že příležitosti jsou obrovské. A tak se oslovili tito tři Nordici, jejichž jednání nebylo, po celé téměř čtyři roky, nikdy negativní. Chtěli, abychom uspěli v programu Apollo.

A když mluvíme o programu Apollo, nerad opakuji věci, ale myslím, že je to důležité...

Jeff: Je to v pořádku. Opakování je v pořádku.

Bill: Program Apollo, to nebylo jen přistání a průzkum Měsíce. Program Apollo, fáze 1, měl postavit na Měsíci výzkumnou a operační základnu pro 10 000 mužů, pouze byla uvnitř, protože jsme ji chtěli postavit pod zemí. To byla fáze 1.

Druhou fází Apolla bylo stavět námořní stanice na každé obyvatelné planetě ve Sluneční soustavě nebo na měsících těchto planet. Okay?

Fáze 3 měla dělat totéž na 12 nejbližších hvězdách.

Právě jsme vysvětlili skutečnou misi Apolla. Takže když se snažíme dát dohromady požadavky na plavidlo nebo nosič nebo na misi, nemluvíme jen o tom, že se tam dostaneme. Zabýváme se všemi věcmi, které musíme udělat, protože to jsou odrazové kameny pro fázi 2 a fázi 3.

Takže když nám to ukončili...

Jeff: Ha, zde je otázka pro naše posluchače. Takže si pomyslete: „Když nám to ukončili...". Myslím, že to, co jasně předkládáte, je prostý fakt, že program NASA Apollo, jak byl představen a prodáván veřejnosti, byl v podstatě podvod.

Skutečný program byl na druhé stopě, zcela skrytý. Program raketoplánů byl podvod. Tragédie nebyly plánovány, ale bohužel stalo se.

Toto je opravdu zajímavé pole pro všechny z vás, kteří Billa Tompkinse ještě neslyšeli. Existuje ještě další aspekt člověka ve vesmíru, o kterém jsme nikdy nebyli informováni, a o kterém nám Bill říká a sdílí to s námi. A to je důležité mít na paměti.

To, čím jste krmeni v pojmech 'normálních informací' od vlády a armády, připomíná realitu málo nebo spíše vůbec.

Do toho, Bille. Řekl jsi: „Když nám to ukončili...' Co jsi tím myslel?

Bill: Dobře. Měl jsem na mysli, že když nám draco-reptiliánští lidé, kteří tam byli, v zásadě řekli: "Jděte do toho a dokončete další tři nebo čtyři své mise a pak už se nevracejte."

Jeff: Na Měsíc?

Bill: Na Měsíc. Tady se na chvíli zastavme. To není VÁŠ Měsíc. Všichni říkají, že je to JEJICH Měsíc. Vlastně to ani není měsíc, jako přirozené nebeské těleso.

Je to zaparkované vesmírné plavidlo. Velký nákladní 'pickup'. Letěli 'ven' a postrčili tu věc, kterou nazýváme Měsíc, z vnějšího kosmického prostoru směrem k nám do Sluneční soustavy, a pak ho nasměrovali na Zemi.

Kdo postavil Měsíc?

Nyní se zamyslete a uvědomte si, že se Měsíc vůči Zemi neotáčí.

Jeff: Ne, je to bizarní. Je naprosto fixovaný ve své poloze vůči Zemi, ale neměl by.

Bill: Všechno ostatní ve vesmíru se točí. Je to velitelské středisko pro řadu různých mimozemských civilizací. A to nejen Reptiliánů. Je to asi 30 nebo 40 různých typů mimozemšťanů, kteří operují na této naší planetě. Je to jen plavidlo, které tam bylo zaparkováno.

A ovládá celou oblast tohoto konce ramene galaxie Mléčné dráhy.

A tak když se podíváte na Měsíc, který není váš, a pak se zastavíte a pomyslíte si, že... počkat..., možná to také není ani naše planeta, protože celá skupina lidí tam venku používá tuto planetu jako laboratoř.

Takže v programu Apollo byly ty dvě úžasné mladé dámy a ten zdravě vypadající nordický muž, kteří nám pomohli v programu Apollo dosahovat úspěchy téměř tři a půl roku... Myslím, že veškerá diskuse o těchto třech obdobích s těmito třemi lidmi nikdy nevydala jediný negativní komentář.

Všechno bylo 'plus'. Všechno byl úspěch - podpora i metody.

A ano, jsou to velmi inteligentní lidé. Pocházejí z jiné části galaxie Mléčná dráha. Oni jsou... Byli tu, aby nám pomohli, ukázali se v galaxii a pomohli nám opravit naši vlastní planetu.

To byly mise. To tito lidé dělali. A za celou tu dobu nebyla jediná chvíle, že by bylo něco negativního. Všechno bylo 'plus'.

Nordičtí mimozemšťané a námořnictvo USA

A představa, že jste měli tyto tři lidi, i když většina inženýrů nepřijala, že jsou mimozemšťané - víte, to je ten velký vtip - oni jimi opravdu byli. A skutečně vyřešili základní problémové oblasti programu. Ano, na schůzkách mi posílali telepatické návrhy - nebyli na schůzkách přítomní... 10 nebo 12 z nás třeba zrovna bojovalo s nějakou položkou. A ona mi vložila řešení přímo do hlavy.

Přišel jsem s tím a to byla odpověď nebo oprava pro tuto problémovou část programu Apollo.

Jeff: Uh.

Bill: I když s asistujícím velitelem sekce v Douglasu DC-7 letíme dolů na Mys, kde jsme nechali postavit tato zařízení pro vypouštění lodí Apollo, letíme tam a ptáme se: „Ježíši, jsme...? Jak mi řekl můj asistent: 'Bille, je to bezpečné?'

A řekl jsem: „Co tím myslíš, že je to bezpečné?“

"... pro nás oba, abychom tam dolů letěli? Chci říct, u všech svatých koček, víš, že by tam mohla udělat cokoli. Mohla by náš program prodat... Boeingu, naší konkurenci. Mohla by ho prodat Rusům. Opravdu si myslím, že bych se měl vrátit."

Jeff: Kdo je to? Kdo je to, váš asistent?

Bill: Ano, asistující velitel sekce.

Jeff: Dobře.

Bill: A byl to opravdu milý chlap.

Jeff: A měl strach, že by ta nordická žena mohla... To je legrační.

Bill: Oba jsme se vrátili současně. Je to jen o tom, zda si někdo z vás může jen představit práci na tom programu, kde šlo o proniknutí do vesmíru. Pracovali jsme na tom, aby sem Spojené státy mohly jezdit a pak létat ven do vesmíru a spolupracovat s dalšími mimozemšťany.

I když jste si asi již přečetli tuto část v knize, vydali jsme se do vesmíru, abychom se spojili s jinými mimozemšťany za komerčními účely. Pomáhali jsme jim a oni byli schopní pomoci nám.

Když si uvědomím, co jsme tenkrát dělali a když se vrátím ještě více do minulosti, řekněme do 40. let, co dělali tajní američtí agenti, kteří doručovali informace admirálu Rico Bottovi do Námořní letecké stanice v San Diegu...

Jeff: Špioni, které jsme poslali do Německa - pro ty, kteří neposlouchali dřívější pořady. Dostávali jsme zprávy. Tito lidé se později vraceli zpět do Států. Byli to Američané německého původu, kteří byli posláni, aby pronikli do Třetí říše a zjistili, co se tam děje. Vrátili se sem a byli vyslechnuti a Bill byl u toho jejich prohlášení spolu s admirálem Rico Bottou na Severním ostrově v San Diegu. A přinesli zpět ty nejúžasnější informace, o kterých jste slyšeli v předchozích rozhovorech.

Dobře, Bille, jděte do toho.

Bill: No, nechtěl jsem odbíhat, ale snažím se říct, že tohle všechno je opravdu jedna věc. To vše je jedna událost, a že ti tři nordičtí lidé, kteří nám pomáhali s inženýrskými projekty, že jejich motivací bylo, abychom byli úspěšní ve vesmíru, ne ve vojenském prostoru, ale v komerčním prostoru.

A myslím si, že dnes jsme ve stavu, kdy se vytrácí původní účel.

Jeff: Je to tak. Jaký je vesmír dnes, dámy a pánové? Většina z vás by řekla "vojsko, špionážní satelity, zbraně ve vesmíru". A ano, ve vesmíru je spousta zbraní - kinetické zbraně, jaderné zbraně, kdo ví, jaké druhy zbraní. Spousta věcí.

Vesmír se v podstatě používá k obraně, ofenzivě, špionáži, k našemu špehování, k různým věcem, které... Opravdu to není hlavní směrnice, kterou bychom měli následovat nebo používat a využívat ve vesmíru. Ale je to to, co primitivní druh, jako je ten náš, bohužel dělá.

Bill: Velmi dobře. Přesně. A taky si myslím, že je to jako bychom letěli ke 12 nejbližším hvězdám a stavěli tam vojenské základny námořnictva...
---

William Tompkins - Vybrán mimozemšťany

William Tompkins - informace o knize Vybrán mimozemšťany: Můj život v přísně tajném světě UFO, expertních skupin a Nordických sekretářek

Bill Tompkins byl jako teenager ponořen do světa utajení, když námořnictvo odstranilo jeho vlastní modely lodí z hollywoodského obchodního domu, protože ukazovaly utajovaná umístění radarů a zbraní. Byl osobně přítomen v Bitvě o Los Angeles, kdy byly na mimozemská UFO vypáleny tisíce nábojů v několika vlnách, a jedno z "nordických" plavidel ho možná vybralo jako svého zástupce v rozvíjejícím se závodu o dobytí vesmíru.

Tato kniha je částečnou autobiografií o jeho životě do začátku 70. let, včetně některých jeho raných prací pro TRW. Byl vybrán námořnictvem ještě před dokončením střední školy, aby byl pověřen pro výzkumné práce, pravidelně navštěvoval utajovaná námořní zařízení během druhé světové války, dokud nebyl propuštěn v roce 1946. Po práci v "North American Aviation and Northrop" byl v roce 1950 najat společností "Douglas Aircraft Company", a když se dozvěděli o jeho zapojení do utajované práce, dostal práci jako tvůrce návrhových řešení s periferním úkolem pracovat v expertní skupině. Tato práce byla částečně řízena personálem námořnictva, které dříve pracovalo pro Jamese Forrestala, který byl údajně zavražděn, protože se chystal veřejně odhalit, co věděl o UFO.

Dvoukilometrový křižník

Bill Tompkins byl požádán, aby vytvořil náčrty kilometry dlouhých konstrukcí námořních meziplanetárních plavidel. Později, když se zapojil do konvenčních aspektů programu raket Saturn, které se později staly nosiči v projektu Apollo, jeho vhled do systémového inženýrství vedl k tomu, že osobně Dr. Wernherovi von Braunovi nabídl některé kritické návrhy ohledně zajištění spolehlivější kontroly raket v jejich vertikální poloze a také některé velmi efektivní koncepty řízení startu přijaté NASA i letectvem. Tento příběh je opepřen velmi osobními interakcemi s jeho spolupracovníky a sekretářkami, z nichž někteří jak sám autor věří, jsou nordičtí mimozemšťané pomáhající „dobrým chlapům“ tady na Zemi.

Wernher von Braun

Ke konci tohoto svazku své autobiografie, autor vykresluje to, co osobně viděl v televizi, když Armstrong přistával na Měsíci. Bill Tompkins, narozený v květnu 1923, je jedním z mála přeživších „velké války“, který je stále zdravý, ženatý stále se stejnou dívkou Mary a je ochoten vyprávět svůj příběh o tom, co opravdu dělal během svého života u letectva ve 40., 50. a 60. letech, co se týká mimozemšťanů, NASA a tajemství, která nyní mohou být sdělena.
---

Doslov překladatele

Informátor William Milton Tompkins zveřejnil svou knihu "Selected by Extraterrestrials" v prosinci 2015. Dnes již bohužel není mezi námi. Zemřel 21.8.2017 ve věku 94 let v San Diegu v Kalifornii v den úplného slunečního zatmění nad USA. Viz článek zde.
---

Zdroj

https://spherebeingalliance.com/blog/transcript-another-amazing-conversation-with-william-tompkins-part-1.html

Související články

Vesmírné odhalení: Naše místo ve vesmíru s Williamem Tompkinsem
Letecký inženýr Tompkins odhaluje operace Tajných vesmírných programů (Exopolitika.cz)
William Tompkins, Tajné vesmírné programy a Galaktické vlny
Vzpomínky na život Williama Tompkinse (video z GaiaTV)
Expertní skupina SSP (video z GaiaTV)
Tajemství misí Apollo (video z GaiaTV)
Kniha Temná mise: Utajená historie NASA
Corey Good o základnách na Měsíci (portál Celostní vzdělávání)

 

Náhledy fotografií ze složky Vesmir

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář